Soutěže družstev

Rozpis domácích utkání TK Stochov 2016

 

 

 

 

 

 

sobota

 

 

 

 

30.4.2016

09:00 hod.

TK Stochov –

TJ Kralupy o.s.

dospělí „A“

 

13:00 hod.

TK Stochov

LTC Rudná

starší žactvo

 

 

 

 

 

neděle

 

 

 

 

1.5.2016

09:00 hod.

TK Stochov –

TK Tenisek Buštěhrad

dorost

 

 

 

 

 

sobota

 

 

 

 

7.5.2016

09:00 hod.

TK Stochov „B“

Sokol Buštěhrad „B“

dospělí „B“

 

13:00 hod.

TK Stochov „C“ –

TJ Kralupy o.s. „B“

dospělí „C“

 

 

 

 

 

neděle

 

 

 

 

8.5.2016

09:00 hod.

TK Stochov –

SK Tenis Kladno „B“

mladší žactvo

 

 

 

 

 

sobota

 

 

 

 

21.5.2016

09:00 hod.

TK Stochov „A“ –

Sokol Buštěhrad „A“

dospělí

 

13:00 hod.

TK Stochov „B“ –

Lokomotiva Zdice

dospělí

 

15:00 hod

TK Stochov –

Sokol Hostivice

starší žactvo

 

 

 

 

 

neděle

 

 

 

 

22.5.2016

09:00 hod.

TK Stochov –

Sokol Nučice

dorost

 

 

 

 

 

sobota

 

 

 

 

28.5.2016

09:00 hod.

TK Stochov „C“ –

TO SK Mělník “D“

dospělí

 

13:00 hod.

TK Stochov

SK Tenis Kladno „B“

babytenis

 

 

 

 

 

neděle

 

 

 

 

29.5.2016

09:00 hod.

TK Stochov –

LTC Slaný

mladší žactvo

 

 

 

 

 

sobota

 

 

 

 

11.6.2016

09:00 hod.

TK Stochov „B“-

F.H.TK Dobřichovice

dospělí

 

13:00 hod.

TK Stochov –

TK Tenisek Buštěhrad

starší žactvo

 

 

 

 

 

neděle

 

 

 

 

12.6.2016

09:00 hod.

TK Stochov –

LTC Slaný

dorost

 

 

 

 

 

sobota

 

 

 

 

18.6.2016

09:00 hod.

TK Stochov „A“ –

Lokomotiva Beroun „B“

dospělí

 

13:00 hod.

TK Stochov –

TK Tenisek Buštěhrad

babytenis

 

 

 

 

 

neděle

 

 

 

 

19.6.2016

09:00 hod.

TK Stochov –

TK Lány

mladší žactvo

 

 

 

 

 

sobota

 

 

 

 

25.6.2016

9.00 hod

TK Stochov „B“ –

Hvězda Kladno

dospělí

 

13:00 hod.

TK Stochov „C“ –

TK Botanika Unhošť

dospělí

 

 

 

 

 

neděle

 

 

 

 

26.6.2016

9.00 hod

TK Stochov

LTC Rakovník

mladší žactvo

Výsledky soutěží družstev Tenisového klubu Stochov v roce 2016

Družstvo dospělých A – 04 – II.třída A – kompletní výsledky zde:

http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2016/soutez/5005

Družstvo dospělých B – 08 – III.třída A – kompletní výsledky zde:

http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2016/soutez/5009

Družstvo dospělých C – 12 – IV.třída A – kompletní výsledky zde:

http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2016/soutez/5013

Družstvo dorostu – 34 – II.třída A – kompletní výsledky zde:

http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2016/soutez/5026

Družstvo starší žáci – 56 – III.třída A – kompletní výsledky zde:

http://www.cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2016/soutez/5034

Družstvo mladší žáci – 76 – III.třída A – kompletní výsledky zde:

http://www.cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2016/soutez/5043

Babytenis – 81 Memoriál Z. Kocmana – babytenis skupina A – kompletní výsledky zde:

http://www.cztenis.cz/babytenis/druzstva/sezona/2016/soutez/5393