Pronájem kurtů a jejich obsazenost

Pronájem kurtů je určen pro širokou veřejnost – tedy pro nečleny. Kurty je možné pronajmou minimálně na jednu hodinu. K dispozici jsou  čtyři antukové kurty. Součástí pronájmu je i vstup do šatny s kompletním vybavením, sanitárním zařízením a sprchami. K dispozici je útulná klubovna s barem a občerstvením.

Provozní doba:
pondělí – pátek: 15.00 – 20.00 hodin,
sobota – neděle: 9.00 – 20.00 hodin,
dny pracovního klidu: 9.00 – 20.00 hodin.

Hodinová sazba za pronájem tenisového je kurtu: 120,- Kč/hodina.

Pro pravidelné hráče doporučujeme zakoupit permanentku. Permanentku pro rok 2015 je možné, v provozní době, zakoupit u obsluhy v klubovně Tenisového klubu Stochov. Žadatel o permanentku předloží průkaz totožnosti pro zaznamenání data narození, které bude uvedeno na vystavené permanentce. Po zaplacení ceny permanentky bude žadateli vystaven doklad o zaplacení, který jej do vystavení průkazky opravňuje využívat tenisové kurty. Permanentka bude vystavena do 48 hodin a bude k vyzvednutí u obsluhy v klubovně. Permanentka opravňuje jejího vlastníka využívat tenisové kurty v provozní době Tenisového klubu Stochov.

Ceny permanentek:
dospělí – 2.500,- Kč,
důchodci (nad 65 let) – 2.000,- Kč,
děti do 18 let – 800,- Kč.

V provozní době doporučujeme, před příchodem, ověřit aktuální dostupnost tenisových kurtů na telefonním čísle 705 206 248. Trvalé obsazení jednotlivých kurtů k členským akcím je uvedeno zde.

V případě zájmu o využití tenisových kurtů, mimo provozní dobu, nutno domluvit předem v klubovně Tenisového klubu Stochov nebo na telefonu 705 206 248.

Provoz tenisových kurtů v době prázdnin bez rezervací.
Případné rezervace, pro ubytované hosty v rámci soustředění, budou zveřejněny v areálu tenisových kurtů a na těchto stránkách.